O firmie

 

Idealne dopasowanie oferty i usług do Państwa indywidualnych potrzeb to cel wyznaczający standardy działania naszej firmy. Wiemy, że biżuteria może wyrażać silne uczucia, podkreślać niepowtarzalną osobowość, dodawać wyjątkowego blasku i podkreślać znaczenie wydarzeń – dlatego proponujemy kilka tysięcy produktów w krótkich, autorskich seriach, ciekawe wzornictwo, wyroby renomowanych polskich i zagranicznych marek odpowiednie na każdą kieszeń.

Światowe kolekcje jubilerskie

Oferta firmy obejmuje wyroby jubilerskie twórców i producentów polskich, oraz zagranicznych. Polecamy biżuterię złotą i srebrną, kamienie szlachetne (brylanty, szafiry, szmaragdy, rubiny) perły, korale, turkusy i bursztyny, obrączki ślubne, pierścionki, bransoletki, kolczyki, zawieszki oraz komplety biżuterii .

Bogate wzornictwo idzie w parze z jakością polecanych wyrobów, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty wydawane zgodnie z obowiązującymi międzynarodowymi normami.

 

Wielkopolskie tradycje kupieckie

Jubiler Furmaniak jest doświadczoną firmą z bogatą, ponad 35-letnią tradycją kupiecką. Już w 1996 r. jakość i elegancja punktów sprzedaży oraz profesjonalne podejście do Klienta przyniosły firmie tytuł Wielkopolskiego Kupca Roku. W ciągu następnych lat dzięki wyczuciu rynku i ofercie, która znalazła uznanie w oczach Klientów, firma powiększała się o następne punkty sprzedaży, a dziś jej produkty dostępne są w  poznańskim salonie oraz sklepie on-line. Czekamy w nim na Państwa z bogatą i różnorodną ofertą- doradzimy i pomożemy w wyborze biżuterii.

 

Rodzinna atmosfera


Rodzinna i serdeczna atmosfera udziela się wszystkim odwiedzającym nasz salon, dzięki czemu wybór poszukiwanych wyrobów jubilerskich dokonywany jest w komfortowej, spokojnej i sympatycznej atmosferze. Fachowe porady pomogą w doborze produktu zgodnego z Państwa potrzebami i oczekiwaniami. Oferujemy również usługi, takie jak badanie i wycenę biżuterii oraz grawerowanie.

Jubiler Furmaniak to bogaty i swobodny wybór, klasyczne wzory i najnowszy design, elegancja i nowoczesność, wyczucie niuansów i zawsze szybka odpowiedź na Państwa potrzeby!